05 Jun, 2023

Рекомендації щодо додавання на Obmify

Obmify preview

Після створення та запуску вашого онлайн-обмінника, варто задуматись про залучення клієнтів до використання вашого сервісу. Маркетинг може бути всестороннім – форуми, ком'юніті, реклама в соцмедіа, і тд. Але ніщо не дасть стільки якісного трафіку, скільки український моніторинг обмінок Obmify – сервіс, створений нашими друзями та партнерами.


Obmify – принципово новий моніторинг на ринку, який прагне зробити процес обміну для користувачів максимально зручним та швидким. 

Серед основних переваг сервісу:
 • Дружня підтримка користувачів у чаті на сайті та в телеграмі.

Obmify спілкується з користувачами стосовно того, як правильно обрати обмінник, консультує їх щодо курсів, комісій та термінів проведення заявки. Тож вашій команді буде уже трохи легше.


 • Зручний дизайн та велика увага саме до мобільної версії сайту.

Українці давно звикли до якісних цифрових продуктів – Obmify в цьому плані зробив крок у майбутнє, в порівнянні з іншими моніторингами.


 • Можливість долучитись до ком’юніті обмінників. 

Obmify – не просто моніторинг, який даватиме Вам додатковий трафік. Obmify – партнер, який буде ділитись експертизою, досвідом та допомагатиме Вашому бізнесу рости та розвиватись.

 • Наразі трафік Obmify – близько 22 тисяч користувачів/місяць (за даними з Similarweb).

 • Висока конверсія переходу на сайт обмінника (в залежності від джерела трафіку від 13% до 30%).

 • Низький процент відмов: 18.63%.

 • Час перебування на сайті: понад 1 хвилину.


Процедура лістингу в Obmify проходить дуже оперативно, проте потребує Вашої відповідної підготовки.


Нижче деякі з основних вимог для лістингу в моніторингу Obmify: 

 1. Obmify – прозорий сервіс і вимагає прозорості від своїх партнерів. Будьте готові познайомитись з командою моніторингу особисто.

 2. Перш ніж подати заявку на лістинг, переконайтесь, що у Вашого онлайн-обмінника вже є відповідна репутація на ринку та постійні клієнти.

Ми рекомендуємо Вам: 
 1. Опублікувати декілька статей про Ваш онлайн-обмінник у різних популярних інформаційних ресурсах.


  Наприклад:  https://minfin.com.ua/, https://finance.ua/, https://ain.ua/, https://finance.liga.net/, https://bitcoinwide.com/

 1. Зареєструватись на відомих форумах та розпочати публікувати там інформацію про ваш онлайн-обмінник (новини, апдейти тощо).


  https://forum.finance.ua/, https://kurs.com.ua/forums, https://finance.i.ua, https://bitcointalk.org

 1. Додати ваш онлайн-обмінник в декілька інших моніторингів. 

 2. Додати ваш сервіс на сайти з відгуками.


  https://trustpilot.com/ 

 1. Обмінники, які комунікують зі своєю аудиторією, мають більше шансів потрапити на Obmify. Зареєструйте та розвивайте соціальні мережі Вашого сервісу (Telegram, Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn тощо).

Для того, аби отримати повний перелік умов та правил лістингу, заповніть форму “Стати партнером” на сторінці “Обмінники” та очікуйте миттєву відповідь на електронну адресу, яку вказали у формі.

Бажаємо успіху!